Hakkımızda

En yeni teknolojilerle beslenen altyapısını ve etkin operasyonel gücünü çözüm odaklı yaklaşımı ile birleştiren ERN Sigorta, müşteri odaklı hizmet anlayışla hareket ediyor.

Kurulduğu günden bu yana sektördeki öncü uygulamalara imza atan ERN Sigorta, tüm ihtiyaçlara cevap verecek sigorta çözümleri ve yeniliklere uyum sağlamaktaki hızı ile sektör standartlarının ve toplumumuzdaki sigorta bilincinin gelişimine katkıda bulunuyor.

  • Vizyonumuz; kurulduğu günden bu yana insanlarda sigorta bilincini oluşturmak ve bu vesileyle de alanında en güvenilir, en hızlı ve en çok tercih edilen sigorta acenteliği olmayı belirlemiştir.

  • Misyonumuz; kendisine güvenen müşterilerine her zaman en dürüst hizmeti sunmak ve aynı zamanda sigorta bilincini artırma, sigorta tanımı konusunda kişilere ulaşma konularında da aydınlatıcı faaliyetlerini sürdürmektedir.

ERN Sigorta olarak tek önceliğimiz birikimlerinizin tüm risklere karşı korunmasıdır.

ERN Sigorta

Neden Biz?

ERN Sigorta bugün de Türkiye'nin her yerinden müşterilerine ilk günkü heyecan ve dürüstlük ilkesi doğrultusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

Sigortacılığı sadece poliçe düzenleyen dar kıskaçtan kurtararak müşterilerimizin sigorta anlamında bütün yüklerini üzerinden almak amacıyla yeterli donanım ve azimle sizlere hizmet vermekteyiz.